FILMAI ONLINE
Mėgstamiausi
» » » Savižudžių būrys / Suicide Squad (2016)

Savižudžių būrys / Suicide Squad (2016)

+211
IMDB 6.8
Po kelis mėnesius trukusių derybų ir intriguojančių galimybių kino studija „Warner Bros.“ pagaliau oficialiai paskelbė visus aktorius, kurie įkūnys „Savižudžių būrio“ (angl. „Suicide Squad“) veikėjus. Kad ir kaip būtų keista, beveik visi puse lūpų minėti aktoriai sutikto atlikti roles ir suvaidinti naujausiame „DC“ filme apie blogiečių komandą.

Anksčiau esame pranešę, kad „Volstryto vilko“ (angl. „The Wolf of Wall Street“) žvaigždė Margot Robbie yra nužiūrėta vienam svarbiausių juostos vaidmenų. Tą, oficialiu pranešimu, studija patvirtino antradienį, paskelbusi, kad šviesiaplaukė aktorė suvaidins vieno didžiausių Betmeno priešo Džokerio mylimąją ir partnerę Harlę Kvin. Tuo pačiu patvirtintas ir Džokeris, kurį suvaidins Oskaro laimėtojas Jaredas Leto. Jam teks ypatingai sudėtinga užduotis iš naujo sukurti Džokerio įvaizdį, kuri paskutinį kartą pritrenkiamai suvaidino Heathas Ledgeris.

Anksčiau sklido kalbos, kad į juostą bandomas prikalbinti Willas Smithas suvaidins Kapitoną bumerangą, tačiau tai nepasitvirtino. Aktorius įkūnys viena stipriausių ir taikliausių grupės narių – Dedšotą. Tai nusikaltėlis, pasižymintis ypatingais taiklumo sugebėjimais. Tai nulėmė, kad jau minėtojo Kapitono bumerango rolę atiteko aktoriui Jai‘ui Courtney‘ui. Žiaurių nusikaltėlių grupės lyderį ir karybos ekspertą Riką Flagą suvaidins jau kartą „DC“ visatoje vaidmenį kūręs Tomas Hardy‘is.

Naujausias ir dar negirdėtas indėlis į juostą – Cara Delevingne, kuri suvaidins galingų magiškų galių turinčią Kerėtoją (angl. Enchantress). Palyginus su kitais aktoriais, C. Delevingne yra viena jauniausių ir mažiausiai patyrusių aktorių, tačiau ją jau labai greitai bus galima išvysti naujojoje pasakoje apie Pyterį Peną „Penas“ (angl. „Pan“), taip pat filmuose „Popierinis miestas“ (angl. „Paper Town“) ir „Amžinai Tulpė“ (angl. „Tulip Forever“).

Taip pat, portalas „Variety“ praneša, kad studija ieško garsios moters atlikti Amandos Valer vaidmenį. Ji – lyg ir grupės veiksmų koordinuotoja ir užduočių įteikėja, lyg „Keršytojų“ Niko Fiurio atitikmuo. Pasak pranešimų, studija be galo nori į projektą įtraukti garsiąją pokalbių laidų vedėją Oprah Winfrey. Trumpame aktorių sąraše taip pat yra Oskarų nominantės ar laimėtojos Viola Davis ir Octavia Spencer.

Režisieriaus Davido Ayerio režisuotame „Savižudžių būryje“ bus pasakojama apie sunkių nusikaltėlių grupę, kuriems suteikiamas antras šansas. Iš esmės – tai samdiniai, siunčiami į tokias užduotis, kurios turi didėlę galimybę baigtis blogai. Siekiant užtikrinti užduoties įvykdymą, kaliniai-smogikai į užduotis vyksta su sprogmenimis, kurie įtaisyti jų galvose.

Nuo šiol persikeliame į Filmai.vip

Žiūrėti Online
Savižudžių būrys / Suicide Squad (2016)
Metai:
Režisierius:
Kalba:


>
1 playeris (lt)
2 playeris (lt)
"
Treilerio nera
Komentarai
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Введите код с картинки:*
Atnaujinti kodą
sks
10 Rugpjūčio 2016 22:17
KODEL RUSUUU KALBA?76
Admin
11 Rugpjūčio 2016 08:17
sks,
nes kita kalba dar nera
harley  gerbeja
25 Rugpjūčio 2016 12:10
geras filmas
ugne
ugne
5 Rugsėjo 2016 20:48
Nes tu paziuzek y vorsu ir pamatysi parasyta 3 playeris (lit)!!1
kokybė..
kokybė..
25 Rugsėjo 2016 18:21
Kokybė tai....
Admin
25 Rugsėjo 2016 19:05
kokybė..,
Kantrybes, kai bus geros kokybes filmas, iskarto bus ideta :)
patiko filmas bet puse ziurejau
patiko filmas bet puse ziurejau
15 Spalio 2016 17:53
[b][/b] lol love [quote][/quote]
nicolekluge50
29 Gruodžio 2016 18:22
Watch To Streaming Full Movie And tv ==> WATCH . CLOUDMOVIES21 . COM
Jasowdqawdow
30 Gruodžio 2016 20:15
шанцев поздравление с новым годом поздравление с новым годом дяде,тете поздравление с новым годом сотрудникам детского сада библиотекарь поздравляет с новым годом стихи с новым годом на казахском языке для малышей поздравления к новому году слова деда мороза поздравить с новым 2017 годом пожарных поздравление на новый год для девушек поздравления с новым годом для работников библиотек лучшие открытки поздравления с новым годом большое поздравление с новым годом любимой прикольный стих про новый год лошади поздравления с новым годом торгашам поздравление с новым годом от салона красот официальное поздравление с новым годом 2017 в прозе поздравления с новым 2017 годом для стенгазеты