FILMAI ONLINE
Mėgstamiausi
» » » Menantis pikta / Unforgiven (1992)

Menantis pikta / Unforgiven (1992)

0
IMDB 8.3
Tam tikruose sluoksniuose Viljamas Manis buvo žinomas ir vertinamas, tačiau ilgainiui pradėjęs bodėtis savo gyvenimu, samdomas žudikas tapo fermeriu ir su vaikais apsigyveno atokioje fermoje. Nauja patirtis ir naujos problemos sukėlė dar didesnę sumaišti herojaus gyvenime...

Tai įdomu
Pagal žanrą šio vakaro filmas yra vesternas. Tačiau kino istorijoje tėra trys vesternai, apdovanoti „Oskaru“ už geriausią metų filmą. Tai 1931-ųjų „Simaronas“, 1990-ųjų Kevino Costnerio „Šokiai su vilkais“ ir šio vakaro juosta – „Menantis piktą“.

Už šerifo vaidmenį puikusis Gene‘as Hackmanas taip pat gavo „Oskarą“, nors „Menančio piktą“ scenarijų net kelis kartus buvo atmetęs. Per filmo, kuriame įspūdingus vaidmenis taip pat kuria Morganas Freemanas ir Eddas Harrisas, premjerą Clintas Eastwoodas pasakė: „Šiame filme telpa viskas, ką aš jaučiu vesterno žanrui“.

Kelios įdomios detalės – šio filmo scenarijus net dvidešimt metų klajojo Holivude, kol jis pateko į Clinto Eastwoodo rankas. „Menantis piktą“ dedikuotas Serdžiui ir Donui – tai du vesterno žanro korifėjai, be kurių nebūtų ir Clinto Eastwoodo – Serdžio Leonė ir Donas Sygalas. Po šios juostos Eastwoodas žadėjo daugiau niekada nerežiuoti filmo, kuriame pats vaidina, tačiau... šio pažado taip ir nesilaikė.

Nuo šiol persikeliame į Filmai.vip

Žiūrėti Online


>
1 playeris (lt)
2 playeris (lt)
"
Treilerio nera
Komentarai
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Введите код с картинки:*
Atnaujinti kodą